تا اطلاع ثانوی فروش اشتراک های کسب درآمد نامحدود از فضای مجازی ویستا تجارت صعود ( ویژه، پیشرفته، تخصصی و حرفه‌ای) متوقف خواهد شد.

شایان ذکر است تمامی مجموعه‌های شرکت طبق روال قبل به فعالیت خود ادامه میدهند و پشتیبانان پاسخگوی مشکلات و سوالات شما خواهند بود.

دلیل غیر فعال شدن موقت این بخش، صرفا تصحیح زیر ساخت ‌ها و آپدیت های جدید مجموعه ها جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به ویستا تجارتی های آینده میباشد.

از ساعت 22:00 روز سه شنبه مورخ 00.07.13 تغییرات فوق اعمال خواهد گردید و هیچ اشتراکی تایید نخواهد شد.

شرکت ویستا تجارت صعود یک شرکت اینترنتی و ایده آفرین میباشد رسالت ما ساخت مجموعه ای با اهداف کارآفرینی بوده است به یاد داشته باشید خلق یک میز کار حرفه ای تنها بخش کوچکی از خدمات ما برای شما میباشد.

استخدام در شرکت ما رایگان میباشد و برای کسب درآمد تنها لازم است یکبار اشتراک دلخواه خود را خریداری کنید.

رسالت ما انجام سفارشات شما عزیزان و فروش پکیج درآمدزایی حلال از فضای مجازی میباشد ولیکن استخدام درمجموعه های شرکت همیشه رایگان میباشد و نیاز به واریز وجه از طرف شما نمیباشد.مواظب افراد سودجو باشید.شما علاوه براستفاده از پکیج های کسب درامد شرکت میتوانید با نجام پروژه های نیز کسب درآمد متمایزی داشته باشید. (حداقل مبلغ واریز حقوق برابر با 8 پروژه ترجمه/10 پروژه گویندگی/12 پروژه تایپ میباشد لذا این تعداد باید حاصل تلاش شما در یک ماه باشد در غیر این صورت واریز حقوق شما به ماه بعدی موکول خواهد شد.)این تعداد میتواند به صورت مستقل و مجزا در هر مجموعه به صورت جدا باشد.

عودت وجه(پس از خرید اشتراک)تنها در شرایط زیر امکان پذیر می باشد:
* در صورتی که شما ثبت سفارش انجام داده و پس از پرداخت و قبل از تغییر وضعیت سفارش به حالت “آماده سازی” سفارش و یا “ارسال شد”(منظور دریافت کد پرسنلی اختصاصی شما میباشد) از خرید خود منصرف شده اید میتوانید با هماهنگی بخش فروش وجه پرداختی خود را به صورت کامل دریافت کنید. در صورت تغییر وضعیت سفارش به “دریافت پروژه” این امکان دیگر وجود ندارد.(توجه کنید که اگر هدف شما از کسب درآمد تنها مجموعه های کافرما محور میباشد شرایط را در نظر گرفته سپس اقدام به خرید کنید.)ویستا تجارتی های عزیز اگر حس میکنید توسط نمایندگان فروش شرکت با اکاذیب جذب شده اید یا محصولی به شما فروخته شده است تنها تا 72 ساعت فرصت گزارش و درخواست عودت وجه دارید ما به شما تعهد میدهیم که تمام وجه شما را با کمال میل عودت میدهیم.(لذا خواهشمندیم در این مدت به هیچ وجه اقدام به دریافت پروژه ها نکنید.)

با توجه به سیاست های جدید شرکت و بروزرسانی سیستم فروش خریدارانی که قبل از سال 1400 اقدام به تهیه اشتراک کرده اند چنانچه خواستار واریز حقوق عقب مانده یا عودت وجه میباشند تا 22 اردیبهشت فرصت ارسال اطلاعات خود از طریق ایمیل شرکت یا شماره تماس شرکت را دارا میباشند.

چنانچه کد پرسنلی شما برای انجام کاری در پروژه ها درج شود و شما از انجام آن خوداری کنید در مرحله اول اخطار در مرحله دوم کسری و در مرحله آخر تعلیق میشوید همچنان درج حداقل یکبار کد پرسنلی شما به منزله فراهم کردن راه درآمد شما توسط ما تلقی میشود و دیگر امکان عودت وجه وجود ندارد.

مراحل انصراف:

مشتری حتما باید از داخل پنل(ارسال تیکت) شرایط انصراف خود را اعلام نماید و شماره شبا(IR) و بانک مورد نظر که متعلق به صاحب پنل(تصویر کارت ملی ارسالی) را داخل تیکت اعلام نماید.

جهت اطمینان از پروسه بازگشت وجه، امکان عودت وجه به شخص ثالث و از طریق ارسال ایمیل، تلفنی و … وجود نخواهد داشت.

ضمانت بازگشت وجه در 72 ساعت اول پس از پرداخت(تنها در صورت عدم تکمیل پروسه ثبت نام/خرید اشتراک یا خدمات دیگر):

ویستا تجارت صعود در جهت رضایت مشتریان، چنانچه در پروسه ثبت نام و همچنین تکمیل مدارک به دلیل نداشتن اطلاعات لازم قصد انصراف از خرید را داشته باشد میتواند با ارئه مدارک زیر از طریق ایمیل به نشانی info@vtscompany.ir یا از طریق پنل عودت وجه اقدام نمایید در صورتی که فرم عودت وجه خود را بعد از 72 ساعت ثبت کنید مالیات اشتراکتان از شما کسر میشود.

مدارک جهت عودت وجه:

  1. کد رهگیری واریز اولیه(دریافت از بانک صادر کننده و یا اینترنت بانک)
  2. ارائه تصویر کارت ملی صاحب حساب
  3. تصویر نامه انصراف بهمراه امضا و اثر نگشت(متن زیر)
    • اینجانب ………………….. فرزند ………… بشماره شناسنامه ……….. و شماره ملی ………………… انصراف خود را از خرید اشتراک درامدزایی ویستا تجارت صعود اعلام نموده و درخواست بازگشت وجه پرداخت شده بمبلغ …………… ریال در با تاریخ پرداخت …./…./….. ساعت …..:….. با کد رهگیری ……………….. را دارم. لطفا وجه موردنظر را به شماره شبا …………………………………………………..IR نزد بانک …………………… بنام بنده واریز نمایید. همچنین با امضا این رسید اینجانب حق هر گونه ادعایی در زمینه خدمات «ویستا تجارت صعود» را از خود سلب می نمایم.
  4. ارائه شماره شبا و نام بانک و صاحب حساب(عودت وجه تنها به حساب واریز کننده امکان پذیر خواهد بود)
  5. ارائه شماره کارتی که وجه با آن پرداخت شده است.

اطلاعات فوق در هر کدام از موارد انتخابی شما تنها در صورتی مورد تایید است که به ایمیل شرکت ویستا تجارت صعود به نشانی info@vtscompany.ir یا از طریق پنل خود جهت برسی ارسال شود.

اطلاعیه:افرادی که خرید اشتراک خود را از طریق کارت به کارت انجام میدهند در نظر داشته باشند حتما با کارتی پرداخت را انجام دهید که به نام خودتان باشد چون ما به هر دلیلی اگر به موضوعی درمورد شما مشکوک شویم باید احراز هویت کامل جهت جلوگیری از فیشینگ یا پولشویی انجام دهید(کارت ملی/کارت پرداختی به نام خودتان/5 ثانیه ویدیو از چهره شما کنار هم)

در نظر داشته باشید اگر مبلغ پرداختی اضافه شما بیشتر از 50.000 تومان باشد جهت عودت آن نیز باید مراحل بالا را طی کنید.